Офіційний сайт Чернівецького клубу з Панкратіону "СФІНКС"         вул.Руська 228 ЗОШ 42

Меню сайту

Форма входу

Відео

Пошук

Успішно виступили представники Буковини на Чемпіонат світу серед молоді та юніорів і фіналі Кубку світу з панкратіону, які відбулися 4-6.11.11 в угорському місті Тамаші. Крім багатого «медального урожаю», в активі наших земляків титул кращої спортсменки Міжнародної федерації об’єднаних стилів боротьби (FILA) з панкратіону, який присудили Анні Беженар, та звання кращого арбітра першого дня змагань, яким відзначили суддю національної категорії Петра Горюка.

У звітних змаганнях, як повідомляє сайт Федерації панкратіону України, взяли участь понад 600 атлетів з 27 країн.

Буковинці почали здобувати нагороди другого змагального дня – у граплінгу (ГІ). У фіналі Кубку світу Олександр Голяченко (тренер – Ігор Наконечний) виборов «срібло» у категорії до 70 кг. На молодіжному Чемпіонаті світу Роман Гриф (тренер – Іван Филипчук) у віковій групі 1992-93 рр.н. здобув «бронзу» в категорії до 80 кг, а Роман Скидан (Ігор Наконечний) та Анатолій Лягу (Іван Филипчук) стали бронзовими призерами серед спортсменів 1994-95 рр.н., відповідно, у категоріях до 70 кг і до 65 кг.

Найбільш «урожайним» на медалі для буковинців був третій день змагань. Як повідомив головний тренер молодіжної збірної України з панкратіону, викладач факультету фізичної культури і здоров’я людини ЧНУ Ігор Наконечний, цього дня представники Чернівецької області здобули вісім призових місць. У фіналі Кубку світу Анна Беженар (Ігор Наконечний) тріумфувала у категорії до 5 кг у розділах агон та комбат (фул-контакт), Олександр Доскальчук (Петро Горюк) був кращим у комбаті в категорії до 60 кг, а Юрій Чекалюк (Петро Горюк) переміг в агоні у категорії до 65 кг.

Нагадаємо, що Беженар і Доскальчук цього року відзначилися і на Чемпіонаті світу в Белграді (Сербія).

На молодіжному Чемпіонаті світу серед 18-19-річних Михайло Грушка (Ігор Габор) виграв комбат (до 75 кг), а Роман Гриф (Іван Филипчук) бук кращим в агоні (до 80 кг). Серед 16-17-річних Дмитро Русу (Іван Филипчук), Анатолій Лягу (Іван Филипчук) та Роман Скидан (Ігор Наконечний) дійшли в агоні до фіналу і вибороли «срібло», відповідно, у категоріях до 60 кг, до 65 кг і до 70 кг.

Як зазначив головний тренер молодіжної збірної України з панкратіону, викладач факультету фізичної культури і здоров’я людини ЧНУ і голова обласної федерації панкратіону Ігор Наконечний, ці успіхи – результат багаторічної планомірної роботи фахівців з цього виду спорту: «Тренери нашої федерації ще раз підтвердили свій високий професіоналізм. Але підготувати спортсмена – лише частина роботи, треба мати можливість і виїхати на змагання. В цьому контексті я хотів би висловити вдячність і Державній службі молоді та спорту України, за чиї кошти до Угорщини поїхали Анна Беженар та Олександр Доскальчук, і управлінню в справах сім’яї, молоді та спорту облдержадміністрації, яке підтримує провідних спортсменів, і, звісно, нашим партнерам, серед яких дистрибуційна компанія «Рома», «Юністройгруп» та інші».